Pædagogerne på dagplejekontoret

Leder af dagplejen

Jonna Østenkær

99454719

Jonna.Ostenkaer@99454545.dk

 

 

 

 1 jonna oesterkaer JPG

 

 

 

Dagplejepædagog

Annette Bregnhøj

distrikt Stenum, Øster Brønderslev

99455813

Annette.Bregnhoj@99454545.dk

 

 

 

 

Dagplejepædagog

Rikke Mørk

distrikt Brønderslev, Flauenskjold og gæstehus

99454623

Rikke.Mork@99454545.dk

 

 

 

 

Dagplejepædagog

Jannie Hansen

distrikt Brønderslev

99454834

Jannie.Hansen@99454545.dk

 

 

 

 

Dagplejepædagog

Susanne Møller Leemsgaard

distrikt Hjallerup

99454715

Susanne.m.leemsgaard@99454545.dk

 

 

 

 

Dagplejepædagog

Heidi D. Torp Nielsen

distrikt Aså og Jerslev

99455812

Heidi.d.nielsen@99454545.dk

 

 

 

 

Dagplejepædagog

Birgitte Augustesen

distrikt Hjallerup og klokkerholm

99455814

Birgitte.augustesen@99454545.dk

 

 

 

 

Dagplejepædagog

Janni Ladefoged

distrikt Dronninglund

99454717

Janni.ladefoged@99454545.dk

 

Dagplejepædagog

Mette Krog

Distrikt Manna/Thise og Brønderslev

Mette.krogh2@99454545.dk

 

 

Kontorassistent

Dorthe Klæstrup Andersen

99454625

Dorthe.klaestrup.andersen@99454545.dk

 

 

 

Opdateret 19. januar 2021